SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2018/2019
Číslo
Čas
Dátum
27.10.2018
Miesto
ŠH LF
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
ŠKP Bratislava
B
Hostia
MHK Bytča
Konečný
výsledok
29
23
Polčas
(30')
14
12
Výsledok
(60')
29
23
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
50
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Zvarová Zuzana
02099
2
Márkušová Štefánia
29174
9
Nagyová Nela
02495
6;
1
10
Csölleová Dominika
02466
[1];[2];[4];7;8;9;10;13;
16;19;21;22;23;24;29;
15
N
14
Bednárová Daniela
03037
24
Hlásna Romana
04819
25
Špavorová Michaela
02487
11;
20;27;
3
22
32
Kušnírová Jana
02037
3;12;
15;28;
4
N22
47
Chudá Alexandra
03689
60
Vaňová Karina
03504
62
Otočková Veronika
02583
64
Múčková Nicol
02103
26;
1
66
Jeníčková Viktória
01973
14;
18;
2
2
71
Kollerová Zuzana
02491
73
Rischerová Tereza
01978
5;❼;
1
93
Johanová Ema
02475
17;25;
2
2
A
ZVD:
Csölleová Katarína
Podpis:
B
Tréner:
Kuťková Jana
Licencia:
A
Platnosť do:
30.06.2019
C
Funkcionári:
Kuťka Tomáš
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
12:09
2:
3:
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
3
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Chudejová Ľudmila
03347
4
Furgaláková Lucia
02996
5
Nepelová Tamara
01927
14;
1
6
Leštinová Lucia
00793
❼;9;
13;18;
3
9
Sakalová Radka
02634
1;[3];5;[7];
[16];[19];22;❼;
7
N2
11
Weberová Nina
00797
[23];
1
2
16
Učníková Vanessa
00785
2;6;
2
23
Kadáčková Monika
00795
15;
1
25
Hôrecká Magdaléna
00782
10;
1
N
28
Harantová Adriana
00805
4;
[20];
2
29
Weberová Ema
00791
8;11;12;
17;21;
5
A
ZVD:
Chudovská Anna
Podpis:
B
Tréner:
Danišová Ľudmila
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2019
C
Funkcionári:
Zahumenská Alena
Funkcia:
D
Funkcionári:
Kucej Milan
Funkcia:
Team Time-Out 1:
20:44
2:
44:32
3:
Počet 7m hodov:
8
Góly zo 7m:
6
Hl. usporiadateľ:
Hanušová Alexandra
Zdravotná služba:
Horčičák Jozef
Časomerač:
Lešková Adriana
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Dubravická Lujza
Podpis:
Rozhodca:
Beňo Martin
Podpis:
Rozhodca:
Nagy Maroš
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:27
9
0:1
01:14
16
0:2
01:48
25
Napom
02:04
10
1:2
02:25
32
Napom
02:40
9
1:3
02:59
9
Napom
03:10
10
2:3
05:14
32
3:3
06:08
10
Napom
08:00
10
4:3
09:27
28
4:4
10:53
11
Vyluc2m
11:56
9
4:5
12:29
73
5:5
12:59
16
5:6
14:09
9
5:7
14:47
9
6:7
15:19
29
6:8
16:56
10
7:8
17:09
93
Vyluc2m
17:13
6
Nepr7m
17:50
10
8:8
18:27
10
9:8
20:45
10
10:8
21:20
6
10:9
21:46
25
11:9
22:06
25
11:10
23:12
25
Vyluc2m
24:11
29
11:11
24:53
29
11:12
25:58
32
12:12
27:21
10
13:12
28:23
66
14:12
29:22
73
Nepr7m
2.polčas
m's''
A
B
akcia
33:17
32
15:12
34:41
10
16:12
34:55
6
16:13
35:21
93
17:13
36:06
5
17:14
36:40
66
18:14
37:15
23
18:15
38:08
10
19:15
38:23
32
Vyluc2m
38:25
9
19:16
39:00
25
20:16
39:55
10
21:16
40:25
29
21:17
42:14
6
21:18
42:49
10
22:18
43:54
10
23:18
44:54
9
23:19
47:37
10
24:19
47:37
9
Vyluc2m
48:10
32
Vyluc2m
48:12
28
24:20
48:41
93
25:20
49:40
64
26:20
49:58
29
26:21
49:59
25
Vyluc2m
53:09
25
27:21
54:13
32
28:21
54:53
9
28:22
56:43
10
29:22
58:22
66
Vyluc2m
58:40
9
Nepr7m
59:14
11
29:23
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz