SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2018/2019
Číslo
Čas
13,00
Dátum
20.10.2018
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
ŠŠK Drábová Košice
B
Hostia
HK Slovan Duslo Šaľa
Konečný
výsledok
20
30
Polčas
(30')
9
14
Výsledok
(60')
20
30
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
50
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
4
Bibenová Barbora
28890
6
Goldírova Viktória
01715
7
Mišková Eliška
03028
8
Papcunová Laura
28667
15
Kelbelová Kamila
01693
17;
1
18
Vargovičová Katarína
01703
❼;12;16;
2
20
Turcsányiová Timea
01690
9;
1
2
21
Tomčovčíkova Emma
03813
23
Štefanovová Sára
01707
15;
1
N2
27
Fotulová Lujza
01705
[1];2;3;[4];5;[6];7;[8];
10;❼;[11];[13];[14];18;[19];20;
15
29
Vargová Sofia
01702
30
Takáčová Sofia
01696
N2
32
Horňákova Emma
01698
33
Takáčova Klaudia
01701
34
Geregová Veronika
01719
37
Čatlošová Sára Rebeka
03030
N
A
ZVD:
Fotul Miroslav
Podpis:
B
Tréner:
Soláriková Martina
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Dobosy Ľubomír
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
18:06
2:
42:56
3:
54:29
Počet 7m hodov:
10
Góly zo 7m:
8
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Lovászová Laura
03918
3
Kunová Alexandra
03906
12;[14];
[18];[21];[26];
5
22
4
Alföldiová Paulína
03901
N
7
Kučerová Miriam
00390
28;
1
10
Bírová Rebecca
03905
7;
15;25;
3
11
Pápayová Nina
01602
1;13;
19;[22];
4
N
12
Vnuková Barbora
02539
15
Pálová Petra
03916
2;3;[4];[5];[6];[8];❼;10;
17;24;30;
10
2
17
Miťková Lenka
03923
9;11;
2
N
18
Antálková Martina
02540
21
Kováčiková Lucia
03917
16;
1
24
Jedličková Laura
01590
20;23;
2
25
Heráková Veronika Erika
03569
[27];29;
2
A
ZVD:
Braunová Darina
Podpis:
B
Tréner:
Pálová Janette
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Pál Adam
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
56:03
Počet 7m hodov:
11
Góly zo 7m:
10
Hl. usporiadateľ:
Vargová Jana
Zdravotná služba:
Majný Jozef
Časomerač:
Vargová Nikola
Hlásateľ:
Pavelová Mária
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Fotulová Laura
Podpis:
Rozhodca:
Daňo Jozef
Podpis:
Rozhodca:
Ľoch Erik
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:48
11
0:1
01:54
37
Napom
02:52
11
Napom
03:12
27
1:1
04:03
27
2:1
04:19
23
Napom
05:03
27
3:1
05:06
4
Napom
05:28
15
3:2
07:31
15
3:3
09:47
30
Napom
10:03
15
3:4
11:48
15
3:5
12:30
27
4:5
14:33
17
Napom
15:00
27
5:5
16:07
15
5:6
16:55
10
5:7
17:47
20
Vyluc2m
17:49
15
5:8
18:57
27
6:8
20:13
17
6:9
21:37
15
Nepr7m
23:01
15
6:10
23:36
17
6:11
23:59
27
7:11
24:34
3
7:12
25:21
11
7:13
26:05
27
8:13
27:02
20
9:13
27:45
3
9:14
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:23
27
10:14
31:09
10
10:15
32:58
21
10:16
33:29
27
Nepr7m
34:16
15
10:17
34:38
3
Vyluc2m
36:22
27
11:17
38:52
3
11:18
39:28
18
Nepr7m
41:35
18
12:18
42:32
11
12:19
44:12
24
12:20
45:22
27
13:20
45:57
3
13:21
46:44
15
Vyluc2m
46:49
27
14:21
47:52
23
15:21
48:43
18
16:21
49:44
11
16:22
50:09
24
16:23
50:37
23
Vyluc2m
50:53
30
Vyluc2m
51:53
15
17:23
53:53
15
17:24
53:54
27
18:24
54:17
10
18:25
55:49
27
19:25
56:34
3
19:26
57:22
25
19:27
58:08
27
20:27
58:20
7
20:28
58:59
25
20:29
59:41
15
20:30
59:43
3
Vyluc2m
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz