SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2018/2019
Číslo
Čas
14:00
Dátum
21.10.2018
Miesto
ŠH v Predmieri
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
MHK Bytča
B
Hostia
ŠŠK Prešov
Konečný
výsledok
31
41
Polčas
(30')
13
18
Výsledok
(60')
31
41
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
80
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Chudejová Ľudmila
03347
4
Furgaláková Lucia
02996
6
Leštinová Lucia
00793
3;6;12;
23;25;27;28;
7
9
Sakalová Radka
02634
[13];
❼;14;
2
222D
10
Jánošíková Kristína
00784
7;9;
2
11
Weberová Nina
00797
17;[20];[22];[24];[29];30;
6
N2
13
Čanigová Valéria
04995
15
Učníková Vanessa
00785
1;2;
15;16;21;
5
N
18
Zubáňová Tereza
00781
10;11;
2
24
Hujíková Zuzana
00802
25
Hôrecká Magdaléna
00782
4;
1
28
Harantová Adriana
00805
31;
1
N
29
Weberová Ema
00791
5;8;
18;19;26;
5
A
ZVD:
Chudovská Anna
Podpis:
B
Tréner:
Danišová Ľudmila
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2019
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
10:21
2:
3:
Počet 7m hodov:
6
Góly zo 7m:
5
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Kohútová Mária
01250
[22];
1
4
Lupkovičová Henrieta
01251
8;10;14;
28;29;30;
6
6
Tomášová Emma
01816
35;37;41;
3
7
Timková Tímea
01814
[12];
21;25;
3
N
8
Vargová Diana Mária
01252
1;3;11;
23;24;
5
N2
9
Džubinská Soňa
01256
38;40;
2
11
Bačenková Dorota
01257
2;6;7;18;
19;20;27;33;
8
12
Vrabľová Erika
01808
13
Dvorščáková Alena
01117
14
Janíková Patrícia
01248
4;
1
15
Pomfyová Timea
01254
[32];
1
17
Syrokhman Yana
06619
5;9;
2
N2
18
Semanová Henrieta
03215
13;15;
31;34;36;39;
6
19
Kuropčáková Dominika
01262
17;
1
2
31
Rontová Sandra
01264
[16];❼;❼;
1
33
Kantorisová Jana
01260
[26];
1
A
ZVD:
Humeňanský Patrik
Podpis:
B
Tréner:
Dvorščák Adam
Licencia:
C
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
7
Góly zo 7m:
5
Hl. usporiadateľ:
Mgr. Garabík František
Zdravotná služba:
Balážová Janka
Časomerač:
Kucej Milan
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Zahumenská Alena
Podpis:
Rozhodca:
Klieštiková Simona
Podpis:
Rozhodca:
Landsfeld Antonín
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:30
8
0:1
01:40
11
0:2
02:04
15
1:2
02:16
8
1:3
03:43
14
1:4
04:21
8
Napom
04:54
7
Napom
06:03
17
1:5
07:05
15
2:5
07:23
11
2:6
08:06
17
Napom
08:22
11
2:7
09:40
4
2:8
10:16
17
2:9
10:51
4
2:10
11:13
6
3:10
11:13
17
Vyluc2m
12:08
25
4:10
12:45
28
Napom
13:12
29
5:10
13:48
8
5:11
14:09
6
6:11
15:54
9
Vyluc2m
15:56
7
6:12
16:25
10
7:12
17:09
29
8:12
18:07
18
8:13
18:46
10
9:13
19:58
4
9:14
20:27
18
10:14
21:03
18
11:14
21:21
18
11:15
21:54
6
12:15
22:24
11
Napom
22:37
31
12:16
23:11
9
13:16
23:42
19
13:17
24:57
9
Vyluc2m
25:04
31
Nepr7m
26:06
15
Napom
26:08
31
Nepr7m
28:57
11
13:18
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:31
11
13:19
31:32
9
Nepr7m
33:03
9
14:19
33:14
11
14:20
33:49
15
15:20
33:59
7
15:21
34:49
9
Vyluc2m
34:49
9
Diskv
34:53
2
15:22
35:35
15
16:22
36:19
11
17:22
36:48
8
17:23
37:15
8
17:24
37:55
7
17:25
38:16
29
18:25
38:19
8
Vyluc2m
38:55
29
19:25
39:33
11
20:25
40:02
33
20:26
40:26
11
20:27
41:08
15
21:27
41:21
4
21:28
42:16
11
22:28
43:26
4
22:29
44:04
6
23:29
44:20
4
23:30
45:06
11
24:30
46:36
6
25:30
47:02
18
25:31
47:14
29
26:31
47:49
15
26:32
48:21
11
26:33
49:46
18
26:34
50:25
6
27:34
50:44
6
27:35
51:09
6
28:35
51:09
19
Vyluc2m
51:09
11
29:35
52:31
18
29:36
53:54
6
29:37
54:30
11
30:37
54:56
9
30:38
55:17
18
30:39
56:12
9
30:40
57:29
11
Vyluc2m
57:49
28
31:40
59:00
6
31:41
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz