SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2018/2019
Číslo
Čas
14:45
Dátum
07.10.2018
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
Bánovce/Partizánske
B
Hostia
MHK Bytča
Konečný
výsledok
26
27
Polčas
(30')
15
11
Výsledok
(60')
26
27
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Sondorová Patrícia
01544
2H
Vargová Ivona 01545
13;
1
4H
Horňanová Viktória
01541
3;4;6;9;10;
16;[22];23;
8
6
Bajtalová Chiara
02385
5;7;
18;20;
4
N
12
Domčeková Denisa
01537
13H
Kováčová Nina
01542
8;12;15;
3
N
23
Sobotová Pavlína
03663
N2
24
Rusňáková Lenka
01651
25
Škodová Nina
01550
2;[11];14;
21;24;25;26;
7
27
Kobulnická Simona
04283
[17];19;
2
31
Hunková Barbora
01539
1;
1
32
Líšková Jela
01187
A
ZVD:
Adi Milan
Podpis:
B
Tréner:
Paulovičová Nataša
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
12 : 22
2:
37 : 28
3:
Počet 7m hodov:
3
Góly zo 7m:
3
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Chudejová Ľudmila
03347
2
Rantúchová Veronika
03586
8;
1
4
Furgaláková Lucia
02996
5H
Nepelová Tamara
01927
20;
1
6
Leštinová Lucia
00793
9;
16;17;19;21;22;23;
7
9
Sakalová Radka
02634
2;6;❼;10;
❼;12;
4
N
11
Weberová Nina
00797
1;3;[7];
[13];[18];[25];26;
7
22
13
Čanigová Valéria
04995
15
Harantová Adriana
00805
4;
1
16
Učníková Vanessa
00785
18
Zubáňová Tereza
00781
20H
Jakubíková Barbora
02608
24
Hujíková Zuzana
00802
5;
1
25
Hôrecká Magdaléna
00782
29
Weberová Ema
00791
11;
14;15;24;27;
5
2
A
ZVD:
Chudovská Anna
Podpis:
B
Tréner:
Danišová Ľudmila
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2019
C
Funkcionári:
Zahumenská Alena
Funkcia:
D
Funkcionári:
Kucej Milan
Funkcia:
Team Time-Out 1:
15 : 25
2:
53 : 11
3:
Počet 7m hodov:
6
Góly zo 7m:
4
Hl. usporiadateľ:
Nagy Miroslav
Zdravotná služba:
Manina Róbert
Časomerač:
Ďurech Jaroslav
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Ďurechová Jana
Podpis:
Rozhodca:
Jablončíková Jana
Podpis:
Rozhodca:
Haščíková Rebeka
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:59
31
1:0
02:48
11
1:1
03:05
25
2:1
03:36
9
2:2
04:09
4H
3:2
05:06
4H
4:2
06:03
6
5:2
06:37
11
5:3
07:47
15
5:4
09:05
4H
6:4
11:18
6
7:4
12:15
24
7:5
12:41
13H
8:5
13:48
6
Napom
14:31
9
8:6
16:17
4H
9:6
16:43
11
Vyluc2m
17:19
4H
10:6
18:53
25
11:6
19:23
23
Napom
19:32
11
11:7
20:13
13H
12:7
21:29
2
12:8
22:03
6
12:9
23:15
2H
13:9
24:06
9
Nepr7m
25:05
25
14:9
25:30
9
14:10
28:19
29
14:11
28:26
13H
Napom
29:45
13H
15:11
2.polčas
m's''
A
B
akcia
32:34
4H
16:11
32:37
9
Napom
33:03
9
Nepr7m
33:12
9
16:12
33:49
27
17:12
34:47
11
17:13
35:20
29
17:14
35:45
29
17:15
36:09
6
17:16
37:11
6
18:16
38:25
6
18:17
39:22
27
19:17
40:52
6
20:17
41:24
23
Vyluc2m
41:29
11
20:18
42:14
25
21:18
42:41
6
21:19
43:25
29
Vyluc2m
43:29
4H
22:19
45:55
5H
22:20
46:35
6
22:21
48:43
4H
23:21
49:16
6
23:22
50:39
6
23:23
52:07
25
24:23
52:27
29
24:24
52:59
25
25:24
54:08
11
25:25
54:50
25
26:25
55:32
11
26:26
55:57
11
Vyluc2m
57:58
29
26:27
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz