SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2018/2019
Číslo
Čas
14:00
Dátum
14.10.2018
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
HK AS Trenčín
B
Hostia
MHK Bytča
Konečný
výsledok
35
15
Polčas
(30')
16
8
Výsledok
(60')
35
15
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
70
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Lintnerová Nikola
00873
[10];11;
34;
3
22
3
Paulínyová Petra
00876
4
Grellová Diana
00858
25;28;32;35;
4
6
Pavlovská Tatiana
03749
❼;5;8;12;15;
17;20;21;24;30;
9
N22
7
Lintnerová Simona
00872
16;
[22];[23];26;29;
5
2
8
Dulinová Valéria
03926
9
Kováčiková Emma
00835
13;14;
18;
3
10
Paulínyová Klára
00846
1;2;[3];❼;6;7;
27;31;
7
2
13
Sedláčková Nicole Katarína
00862
4;9;
19;
3
N
16
Kvasnicová Barbora
00875
33;
1
23
Valachová Zuzana
00877
27
Lovičková Aneta
28886
66
Zemková Monika
28632
99
Dovičínová Karolína
00849
A
ZVD:
Paulínyová Katarína
Podpis:
B
Tréner:
Mičiníková Iveta
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
6
Góly zo 7m:
4
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Chudejová Ľudmila
03347
2
Rantúchová Veronika
03586
4
Sakalová Radka
02634
6
Leštinová Lucia
00793
5;[7];[8];
3
9
Furgaláková Lucia
02996
[13];❼;
1
11
Weberová Nina
00797
[10];[11];[12];❼;
3
2
13
Čanigová Valéria
04995
H5
Nepelová Tamara
01927
2
H20
Jakubíková Barbora
02608
16
Učníková Vanessa
00785
6;
9;15;
3
18
Zubáňová Tereza
00781
2;
1
24
Hujíková Zuzana
00802
4;
1
25
Hôrecká Magdaléna
00782
28
Harantová Adriana
00805
3;
14;
2
29
Weberová Ema
00791
1;
1
N2
A
ZVD:
Chudovská Anna
Podpis:
B
Tréner:
Danišová Ľudmila
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2019
C
Funkcionári:
Zahumenská Alena
Funkcia:
D
Funkcionári:
Kucej Milan
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
8
Góly zo 7m:
6
Hl. usporiadateľ:
Opátová Denisa
Zdravotná služba:
Šimnová Nina
Časomerač:
Píš Stanislav
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Malíková Alena
Podpis:
Rozhodca:
Pokorný Vladimír
Podpis:
Rozhodca:
Pastierik Peter
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:39
29
0:1
00:43
6
Napom
00:53
10
1:1
03:14
10
2:1
03:58
13
Napom
05:09
18
2:2
05:59
28
2:3
06:21
29
Napom
06:31
10
3:3
07:54
24
3:4
08:58
6
3:5
09:35
29
Vyluc2m
09:38
10
Nepr7m
11:29
13
4:5
12:41
11
Vyluc2m
12:46
6
Nepr7m
13:26
16
4:6
13:40
6
5:6
14:02
10
6:6
14:47
10
7:6
16:00
6
8:6
16:36
6
Vyluc2m
16:58
13
9:6
18:04
2
10:6
18:55
2
11:6
20:10
10
Vyluc2m
21:53
6
11:7
22:19
6
12:7
22:54
6
Vyluc2m
26:15
7
Vyluc2m
26:16
6
12:8
26:41
9
13:8
26:48
H5
Vyluc2m
28:08
9
14:8
28:42
6
15:8
29:30
7
16:8
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:25
16
16:9
30:43
6
17:9
32:26
9
18:9
33:20
11
18:10
33:42
13
19:10
35:06
6
20:10
35:49
11
20:11
37:07
6
21:11
37:32
2
Vyluc2m
37:35
11
21:12
38:01
7
22:12
38:36
11
Nepr7m
40:03
7
23:12
43:08
6
24:12
43:54
9
24:13
44:17
4
25:13
44:52
7
26:13
46:06
10
27:13
46:24
2
Vyluc2m
47:22
4
28:13
49:08
28
28:14
51:30
7
29:14
52:05
9
Nepr7m
52:27
6
30:14
53:06
10
31:14
54:17
4
32:14
57:23
16
33:14
58:53
2
34:14
59:41
16
34:15
59:54
4
35:15
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz