SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2018/2019
Číslo
Čas
13:00
Dátum
07.10.2018
Miesto
Chemkostav aréna
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
Iuventa Michalovce
B
Hostia
HK Slovan Duslo Šaľa
Konečný
výsledok
31
26
Polčas
(30')
13
12
Výsledok
(60')
31
26
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
50
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Hámorská Sofia
02284
3
Michalcová Erika
00901
[1];[3];
16;21;22;23;
6
N
5
Čižmárová Anna Kristína
03201
4;11;
2
12
Lučanská Lea
28822
16
Petrová Simona
03200
17
Pastírová Viktória
03206
18
Dušková Veronika
03198
20;
1
21
Gajdošová Viktória
02294
25;
1
2
22
Dynisová Mariana
03194
18;
1
23
Racová Zuzana
03199
10;
15;
2
24
Rovňáková Simona
02288
2;5;6;7;8;[12];
14;[19];
8
N
27
Borošová Janka
06462
❼;
28
Sabolová Sára
02296
13;
26;28;31;
4
N22
33
Polievková Barbora
03190
9;
17;24;27;29;30;
6
2
40
Ratvajská Slávka
03217
A
ZVD:
Šarocká Lucia
Podpis:
B
Tréner:
Cibere Marcel
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
23:57
2:
---------
3:
----------
Počet 7m hodov:
5
Góly zo 7m:
4
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Lovászová Laura
03918
3
Kunová Alexandra
03906
❼;24;
1
N
4
Alföldiová Paulína
03901
11;
20;
2
22
7
Kučerová Miriam
00390
10
Póšová Simona
03725
19;
1
11
Pápayová Nina
01602
4;
14;15;16;
4
12
Vnuková Barbora
02539
13
Šalatová Radka
03785
17;[18];
2
15
Pálová Petra
03916
1;2;[3];[5];7;[8];10;
13;❼;21;23;
10
17
Andódiová Barbora
03909
18
Antálková Martina
02540
21
Kováčiková Lucia
03917
6;9;12;
[26];
4
N
25
Heráková Veronika Erika
03569
99
Szabová Viktória
02537
22;25;
2
2
A
ZVD:
Braunová Darina
Podpis:
B
Tréner:
Pálová Janette
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Pál Adam
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
----------
2:
43:41
3:
-----------
Počet 7m hodov:
7
Góly zo 7m:
5
Hl. usporiadateľ:
Šimonič Teodor
Zdravotná služba:
Šarocká Lucia
Časomerač:
Holubová Lenka
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Štefanisková Ingrid
Podpis:
Rozhodca:
Gedeon Jozef
Podpis:
Rozhodca:
Richvalský Peter
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
03:31
15
0:1
03:39
99
Vyluc2m
03:44
3
1:1
05:13
24
2:1
06:20
3
Napom
06:20
3
3:1
07:09
15
3:2
07:12
28
Napom
09:10
28
Vyluc2m
10:02
5
4:2
12:11
24
5:2
13:39
15
5:3
14:19
11
5:4
16:02
15
5:5
16:32
24
6:5
17:22
24
7:5
18:24
24
8:5
18:33
21
Napom
19:02
21
8:6
19:37
15
8:7
21:24
33
9:7
21:53
23
10:7
22:13
28
Vyluc2m
23:04
33
Vyluc2m
23:08
15
10:8
24:02
3
Napom
24:13
5
11:8
24:24
21
11:9
24:35
24
Napom
25:26
24
12:9
25:56
15
12:10
27:10
4
12:11
27:34
28
13:11
28:58
21
13:12
2.polčas
m's''
A
B
akcia
31:33
15
13:13
32:25
24
14:13
33:17
23
15:13
33:50
11
15:14
34:23
3
16:14
34:49
11
16:15
35:13
4
Vyluc2m
35:43
33
17:15
36:36
22
18:15
38:54
11
18:16
41:51
15
Nepr7m
42:57
4
Vyluc2m
43:00
24
19:16
43:38
18
20:16
45:42
13
20:17
45:59
3
21:17
47:03
13
21:18
47:24
3
22:18
47:42
10
22:19
48:21
3
23:19
49:38
33
24:19
50:51
21
25:19
52:09
3
Nepr7m
52:26
28
26:19
52:47
21
Vyluc2m
53:21
4
26:20
54:29
33
27:20
55:49
27
Nepr7m
56:03
15
27:21
56:38
99
27:22
57:04
28
28:22
57:28
15
28:23
57:59
33
29:23
58:21
3
29:24
58:51
33
30:24
59:09
99
30:25
59:39
28
31:25
59:59
21
31:26
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz