SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2018/2019
Číslo
Čas
14,45
Dátum
07.10.2018
Miesto
Mestská športová hala Nitra
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
UDHK Nitra
B
Hostia
MŠK Vranov nad Topľou
Konečný
výsledok
26
26
Polčas
(30')
12
13
Výsledok
(60')
26
26
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
20
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Brathová Hana
01000
5
Bírošová Bernadeta
01024
6
Lehocká Lucia
01002
3;
1
22
7
Ferraj Emma
01026
11
Ďuranová Lea
01025
12
Pénzešová Diana
01749
17
Arpášová Emma
00999
1;2;[4];9;
14;16;17;19;22;[26];
10
2
18
Hatinová Sabína
01007
19
Martišková Adriána
01748
5;
24;25;
3
21
Holomaniová Viktória
03129
7;
13;15;
3
23
Jurovčíková Mária
01027
11;12;
20;
3
N
28
Bábanová Olívia
01019
41
Šrámeková Karolína
01032
2
44
Uhlárová Ivona
01031
6;8;10;
18;21;23;
6
2
A
ZVD:
Ďuran Peter
Podpis:
B
Tréner:
Vargová Mária
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Medová Zlatica
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
57,55
3:
Počet 7m hodov:
2
Góly zo 7m:
2
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Tomovčíková Simona
04135
2
Kinčovská Klaudia
01746
5
Ihnátová Terézia
01722
5;
19;
2
6
Vaterková Natália
01731
4;[6];[8];11;❼;
16;20;[22];[25];
8
7
Kuliničová Viktória
01745
9
Mikulová Barbora
01741
2
11
Tomková Antónia
01743
12
Brosová Klaudia
01721
17;
1
13
Zápotocká Kristína
01728
10;
15;21;24;
4
15
Ihnátová Tatiana
01723
21
Kutná Kristína
03212
23H
Mizíková Alexandra
03219
1;7;9;13;
4
2
24H
Kutná Zuzana
03213
18;23;26;
3
25H
Novotná Marianna
03218
2;3;[12];❼;
14;
4
N
27
Fedorová Ema
01740
28
Balintová Beáta
01739
A
ZVD:
Bella Jaroslav
Podpis:
B
Tréner:
Žemlička Róbert
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2018
C
Funkcionári:
Balint Miloš
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
43,45
3:
Počet 7m hodov:
7
Góly zo 7m:
5
Hl. usporiadateľ:
Varga Slavomír
Zdravotná služba:
Libová Zuzana
Časomerač:
Bírošová Margaréta
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Vargová Jasminka
Podpis:
Rozhodca:
Štefanová Antónia
Podpis:
Rozhodca:
Rusňáková Veronika
Podpis:
Delegát:
Dvorský Peter
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:42
23H
0:1
01:01
17
1:1
01:31
17
2:1
01:55
25H
2:2
04:32
25H
2:3
05:31
6
2:4
05:51
6
3:4
07:29
25H
Napom
08:03
17
4:4
09:18
19
5:4
09:43
5
5:5
10:13
44
6:5
11:15
21
7:5
11:48
6
7:6
12:17
23H
7:7
14:41
6
7:8
14:41
6
Vyluc2m
15:18
23H
7:9
16:20
13
7:10
18:48
6
7:11
19:35
23
Napom
19:39
6
Nepr7m
19:52
44
8:11
22:39
17
9:11
23:06
6
Vyluc2m
23:11
25H
9:12
23:38
44
10:12
24:12
41
Vyluc2m
24:50
25H
Nepr7m
26:22
23
11:12
27:57
23H
11:13
29:27
23
12:13
2.polčas
m's''
A
B
akcia
31:34
25H
12:14
33:27
13
12:15
33:27
21
13:15
33:27
23H
Vyluc2m
35:04
6
13:16
36:22
17
14:16
37:23
21
15:16
39:21
17
16:16
39:52
12
16:17
40:03
17
17:17
40:46
24H
17:18
41:12
44
18:18
42:24
9
Vyluc2m
43:42
17
19:18
44:12
5
19:19
45:22
6
19:20
45:41
23
20:20
46:06
13
20:21
46:42
44
21:21
47:31
6
21:22
48:06
44
Vyluc2m
50:06
17
22:22
50:33
24H
22:23
51:43
44
23:23
53:13
19
24:23
54:11
19
25:23
55:59
17
26:23
56:42
13
26:24
57:21
17
Vyluc2m
57:27
6
26:25
58:39
24H
26:26
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz