SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2018/2019
Číslo
Čas
11:45
Dátum
03.03.2019
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
MŠK Vranov nad Topľou
B
Hostia
Iuventa Michalovce
Konečný
výsledok
17
30
Polčas
(30')
10
15
Výsledok
(60')
17
30
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Tomovčíková Simona
04135
2
Kinčovská Klaudia
01746
3H
Juricová Dorota
01819
2;
1
4H
Ondrijová Daša
01265
N
7
Ratvajská Slávka
03217
3;8;
[13];
3
9
Mikulová Barbora
01741
12;
1
11
Tomková Antónia
01743
12
Brosová Klaudia
01721
13
Zápotocká Kristína
01728
[10];
17;
2
14
Dobošová Viktória
06595
4;
1
2
15
Ihnátová Tatiana
01723
18H
Pomfyová Timea
01254
23
Mizíková Alexandra
03219
N
25
Novotná Marianna
03218
1;❼;6;7;
11;14;15;[16];
7
28
Balintová Beáta
01739
[5];9;
2
A
ZVD:
Balint Miloš
Podpis:
B
Tréner:
Bella Jaroslav
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2019
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
5
Góly zo 7m:
4
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Hámorská Sofia
02284
3
Michalcová Erika
00901
12;15;
20;[23];
4
N
5
Čižmárová Anna Kristína
03201
14;
24;28;
3
11
Kobová Erika
03193
12
Petrová Simona
03200
16
Lučanská Lea
28822
18
Dušková Veronika
03198
5;8;
19;27;
4
19
Ožvátová Alexandra
03203
25;
1
21
Gajdošová Viktória
02294
2;3;
2
22
Dynisová Mariana
03194
7;13;
26;29;30;
5
2
23
Racová Zuzana
03199
9;10;11;
18;
4
24
Rovňáková Simona
02288
27
Borošová Janka
06462
33
Polievková Barbora
03190
1;4;6;❼;
16;17;
5
37
Romančáková Katarína
02287
21;22;
2
A
ZVD:
Beňadik Ján
Podpis:
B
Tréner:
Cibere Marcel
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
2
Góly zo 7m:
1
Hl. usporiadateľ:
Jozef Čech
Zdravotná služba:
Mgr.Balintová Svetlana
Časomerač:
Petíková Kristína
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Pačutová Kristína
Podpis:
Rozhodca:
Vydra Ivan
Podpis:
Rozhodca:
Ľoch Erik
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:35
33
0:1
01:25
25
1:1
02:20
21
1:2
02:20
23
Napom
03:00
21
1:3
03:35
3H
2:3
03:58
7
3:3
06:13
14
4:3
06:53
33
4:4
07:33
25
Nepr7m
08:28
28
5:4
09:23
25
6:4
09:58
18
6:5
10:43
33
6:6
14:43
3
Napom
14:58
22
6:7
15:38
18
6:8
16:18
23
6:9
18:08
23
6:10
19:03
25
7:10
20:03
23
7:11
20:48
7
8:11
22:08
3
8:12
22:48
22
8:13
23:23
28
9:13
23:43
4H
Napom
23:58
33
Nepr7m
24:33
5
9:14
27:58
13
10:14
29:03
3
10:15
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:58
33
10:16
32:23
33
10:17
34:03
25
11:17
35:03
23
11:18
38:18
22
Vyluc2m
39:23
9
12:18
39:58
18
12:19
39:58
G
40:38
3
12:20
41:03
7
13:20
41:48
37
13:21
41:48
14
Vyluc2m
42:18
25
14:21
42:53
37
14:22
44:03
25
15:22
44:58
3
15:23
46:13
25
16:23
48:18
5
16:24
49:23
19
16:25
50:13
22
16:26
51:13
18
16:27
52:53
5
16:28
52:53
G
55:08
22
16:29
56:18
22
16:30
57:08
13
17:30
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz