SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2018/2019
Číslo
Čas
14:00
Dátum
23.09.2018
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
ŠŠK Prešov
B
Hostia
ŠŠK Drábová Košice
Konečný
výsledok
41
21
Polčas
(30')
19
11
Výsledok
(60')
41
21
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Kohútová Mária
01250
4
Lupkovičová Henrieta
01251
1;3;6;10;13;15;17;
22;26;29;32;
11
N
5
Remetová Michaela
01263
37;
1
6
Tomášová Emma
01816
7
Timková Tímea
01814
N22
8
Vargová Diana Mária
01252
[8];9;
28;
3
N
9
Džubinská Soňa
01256
16;
1
11
Bačenková Dorota
01257
2;4;5;11;12;14;
20;23;24;25;27;30;
12
13
Dvorščáková Alena
01117
[18];
[31];[34];[40];
4
14
Janíková Patrícia
01248
7;
[21];
2
15
Cicoňová Daniela
01253
16
Rontová Sandra
01264
17
Syrokhman Yana
06619
36;38;
2
18
Semanová Henrieta
03215
33;35;39;41;
4
19
Kuropčáková Dominika
01262
19;
1
33
Kantorisová Jana
01260
A
ZVD:
Humeňanský Patrik
Podpis:
B
Tréner:
Kundratová Barbora
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Dvorščák Adam
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
12:10
2:
3:
Počet 7m hodov:
6
Góly zo 7m:
6
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
4
Bibenová Barbora
28890
6
Goldírova Viktória
01715
7
Mišková Eliška
03028
8
Papcunová Laura
28667
15
Kelbelová Kamila
01693
15;
1
N2
18
Vargovičová Katarína
01703
10;
21;
2
20
Turcsányiová Timea
01690
5;11;
14;
3
23
Štefanovová Sára
01707
2D
27
Fotulová Lujza
01705
[1];2;3;4;[6];[8];
12;13;16;17;[18];19;20;
13
29
Vargová Sofia
01702
7;9;
2
30
Takáčová Sofia
01696
32
Horňákova Emma
01698
37
Čatlošová Sára Rebeka
03030
A
ZVD:
Fotul Miroslav
Podpis:
B
Tréner:
Soláriková Martina
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
6:21
2:
39:59
3:
51:44
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
4
Hl. usporiadateľ:
Lupkovič Henrich
Zdravotná služba:
Lakata Pavol
Časomerač:
Vasiliková Sabina
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Lupkovičová Kamila
Podpis:
Rozhodca:
Šujeta Adrián
Podpis:
Rozhodca:
Ľoch Erik
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:39
4
1:0
02:43
11
2:0
03:14
4
3:0
04:04
4
Napom
04:20
27
3:1
05:30
11
4:1
06:13
11
5:1
07:33
27
5:2
07:43
4
6:2
08:35
27
6:3
09:40
14
7:3
10:12
27
7:4
10:22
15
Napom
10:31
8
8:4
10:53
15
Vyluc2m
12:03
8
Napom
12:12
20
8:5
12:34
8
9:5
14:12
4
10:5
14:31
11
11:5
14:56
7
Napom
15:24
27
11:6
15:46
11
12:6
16:16
4
13:6
19:04
29
13:7
19:46
11
14:7
20:25
4
15:7
20:31
23
Vyluc2m
21:26
27
15:8
22:33
9
16:8
23:37
29
16:9
24:37
18
16:10
25:35
4
17:10
26:49
23
Diskv
27:05
13
18:10
27:30
20
18:11
29:58
19
19:11
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:40
11
20:11
31:11
7
Vyluc2m
32:14
14
21:11
33:00
27
21:12
33:15
4
22:12
34:05
11
23:12
34:21
27
23:13
34:59
20
23:14
36:06
15
23:15
36:22
11
24:15
37:06
11
25:15
38:01
27
25:16
39:05
4
26:16
39:54
11
27:16
41:10
8
28:16
42:38
4
29:16
43:01
7
Vyluc2m
43:47
11
30:16
44:19
27
30:17
44:31
13
31:17
45:16
27
31:18
48:13
4
32:18
48:58
27
32:19
49:16
18
33:19
50:43
13
34:19
51:19
27
34:20
51:42
18
35:20
52:09
17
36:20
54:15
5
37:20
54:48
18
37:21
55:19
17
38:21
58:25
18
39:21
59:37
13
40:21
59:57
18
41:21
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz