SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2018/2019
Číslo
Čas
15:00
Dátum
16.09.2018
Miesto
Chemkostav aréna
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
Iuventa Michalovce
B
Hostia
ŠKP Bratislava
Konečný
výsledok
20
21
Polčas
(30')
8
7
Výsledok
(60')
20
21
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
50
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Hámorská Sofia
02284
3
Michalcová Erika
00901
15;
1
5
Čižmárová Anna Kristína
03201
7;
17;
2
12
Petrová Simona
03200
16
Lučanská Lea
28822
21
Gajdošová Viktória
02294
6;8;
9;10;11;
5
22
Dynisová Mariana
03194
23
Racová Zuzana
03199
3;
1
N
24
Rovňáková Simona
02288
[1];[2];
13;14;18;19;
6
N
27
Borošová Janka
06462
16;
1
28
Sabolová Sára
02296
12;20;
2
N
32
Poľáková Natália
28845
33
Polievková Barbora
03190
4;5;❼;
2
37
Romančáková Katarína
02287
A
ZVD:
Šarocká Lucia
Podpis:
B
Tréner:
Cibere Marcel
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
---------
2:
54:34
3:
_______
Počet 7m hodov:
3
Góly zo 7m:
2
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Zvarová Zuzana
02099
9
Nagyová Nela
02495
10
Csölleová Dominika
02466
[2];5;[6];
[12];13;19;21;
7
N
24
Hlásna Romana
04819
32
Kušnírová Jana
02037
1;3;
9;15;17;20;
6
N
47
Chudá Alexandra
03689
2
60
Vaňová Karina
03504
18;
1
66
Jeníčková Viktória
01973
10;14;16;
3
73
Rischerová Tereza
01978
7;
8;
2
93
Johanová Ema
02475
4;
11;
2
A
ZVD:
Csölleová Katarína
Podpis:
B
Tréner:
Kuťková Jana
Licencia:
A
Platnosť do:
30.06.2019
C
Funkcionári:
Kuťka Tomáš
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
13:19
2:
50:02
3:
56:52
Počet 7m hodov:
3
Góly zo 7m:
3
Hl. usporiadateľ:
Šimonič Teodor
Zdravotná služba:
Mudr. Počatko Ivan
Časomerač:
Holubová Lenka
Hlásateľ:
-------
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Štefanisková Ingrid
Podpis:
Rozhodca:
Vydra Ivan
Podpis:
Rozhodca:
Soláriková Mariana
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:10
32
0:1
03:22
24
Napom
03:36
10
0:2
04:02
10
Napom
04:10
24
1:2
05:19
32
1:3
09:34
93
1:4
10:46
24
2:4
14:08
23
Napom
17:19
23
3:4
18:27
10
3:5
19:42
33
4:5
22:53
33
5:5
23:06
32
Napom
23:13
33
Nepr7m
24:27
21
6:5
26:08
5
7:5
26:10
47
Vyluc2m
26:36
28
Napom
26:44
10
7:6
28:17
73
7:7
29:28
21
8:7
2.polčas
m's''
A
B
akcia
31:15
21
9:7
33:27
73
9:8
35:40
21
10:8
36:13
32
10:9
37:21
66
10:10
38:30
21
11:10
39:38
28
12:10
42:50
24
13:10
43:29
93
13:11
44:39
24
14:11
45:52
10
14:12
45:59
3
15:12
46:08
10
15:13
46:20
27
16:13
49:31
5
17:13
50:15
66
17:14
51:22
24
18:14
51:48
32
18:15
54:13
66
18:16
55:29
24
19:16
56:41
32
19:17
56:47
28
20:17
57:06
60
20:18
58:24
10
20:19
59:36
32
20:20
59:58
10
20:21
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz