SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2018/2019
Číslo
Čas
14:45
Dátum
16.09.2018
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
MŠK Dunajská Streda
B
Hostia
MŠK Vranov nad Topľou
Konečný
výsledok
46
14
Polčas
(30')
22
8
Výsledok
(60')
46
14
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Pénzes Monika
03526
22;
37;
2
3
Hrapka Sára
03524
5;7;
27;29;32;
5
4
Agh Rebeca
03507
34;36;[42];
3
5
Davidovská Edina
03522
3;10;
23;24;
4
6
Pintér Eszter
28825
9
Bertalanová Anita
03379
[20];
33;
2
N
10
Horváth Sára
01763
14;16;17;
3
13
Simonics Zsóka
02735
1;6;12;[13];
25;43;46;
7
17
Ollé Anna
03515
9;15;
26;30;31;41;45;
7
83
Zsákovics Sára Erika
03510
2;4;8;11;21;
28;35;44;
8
N22
84
Szabó Réka
03038
89
Pódaová Enikő
01054
18;
1
90
Hornyák Panna
03512
19;
39;❼;
2
91
Kovács Tamara
03513
38;40;
2
N2
95
Bartalosová Nina
01053
96
Makóová Eva
03993
A
ZVD:
Priklerová Silvia
Podpis:
B
Tréner:
Straková Mária
Licencia:
A
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
3
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Tomovčíková Simona
04135
2
Kinčovská Klaudia
01746
3
Bodorová Dominika
08395
14;
1
5
Ihnátová Terézia
01722
6
Vaterková Natália
01731
[1];
1
9
Mikulová Barbora
01741
2;5;6;
10;13;
5
11
Tomková Antónia
01743
12
Brosová Klaudia
01721
7;
1
13
Zápotocká Kristína
01728
14
Kuliničová Viktória
01745
15
Ihnátová Tatiana
01723
16
Hersteková Tamara
03211
21H
Kutná Zuzana
03213
3;
1
23H
Mizíková Alexandra
03219
[4];
1
28
Balintová Beáta
01739
8;
9;[11];12;
4
A
ZVD:
Žemlička Róbert
Podpis:
B
Tréner:
Bella Jaroslav
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2019
C
Funkcionári:
Balint Miloš
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
14:51
2:
3:
Počet 7m hodov:
3
Góly zo 7m:
3
Hl. usporiadateľ:
Újhelyiová Henrieta
Zdravotná služba:
MUDr. Horváth Zoltán
Časomerač:
Baráth Eugen
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Mgr. Újhelyiová Kristína
Podpis:
Rozhodca:
Haščíková Rebeka
Podpis:
Rozhodca:
Haščík Peter
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:24
13
1:0
01:18
83
2:0
02:11
6
2:1
02:28
5
3:1
02:56
83
4:1
04:00
3
5:1
04:34
13
6:1
06:10
9
6:2
06:42
3
7:2
07:48
21H
7:3
08:02
83
8:3
08:46
17
9:3
10:07
23H
9:4
11:02
5
10:4
12:43
83
11:4
14:00
9
11:5
14:12
13
12:5
14:45
9
12:6
15:50
13
13:6
16:38
10
14:6
17:16
12
14:7
17:37
17
15:7
18:38
10
16:7
19:09
10
17:7
21:37
89
18:7
22:06
90
19:7
25:34
28
19:8
26:20
9
20:8
26:44
91
Napom
27:00
83
21:8
27:30
83
Napom
28:56
2
22:8
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:42
5
23:8
31:35
5
24:8
34:27
13
25:8
34:55
17
26:8
35:06
3
27:8
36:02
28
27:9
36:25
83
28:9
38:30
3
29:9
39:14
83
Vyluc2m
39:22
9
29:10
39:39
17
30:10
40:33
17
31:10
40:56
9
Napom
41:48
3
32:10
43:19
9
33:10
43:53
4
34:10
44:29
91
Vyluc2m
44:32
28
34:11
46:48
83
35:11
47:14
4
36:11
47:34
2
37:11
49:13
83
Vyluc2m
49:43
28
37:12
50:10
91
38:12
50:35
9
38:13
51:11
90
39:13
52:29
90
Nepr7m
53:25
91
40:13
54:57
17
41:13
55:48
4
42:13
56:25
3
42:14
56:39
13
43:14
57:24
83
44:14
58:24
17
45:14
59:03
13
46:14
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz