SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga staršie dorastenky 2018/2019
Číslo
Čas
15:15
Dátum
12.05.2019
Miesto
Veková kategória
Starší dorast
A
Domáci
ŠŠK Prešov
B
Hostia
MŠK Dunajská Streda
Konečný
výsledok
33
18
Polčas
(30')
19
9
Výsledok
(60')
33
18
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
65
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
5
Belušková Katarína
01123
N
6
Lupkovičová Henrieta
01251
[31];
1
9
Popovcová Martina
00471
1;4;5;8;9;11;14;15;
21;23;25;26;
12
10
Magdová Tereza
01115
3;
24;30;
3
2
11
Ratvajská Lenka
00473
6;10;13;16;18;
5
12
Kakaščíková Petra
01811
14
Gregorcová Kristína
01810
2
16
Rontová Sandra
01264
18
Vargová Diana Mária
01252
19;
❼;
1
19
Jašová Tamara
01110
22;
1
2
21
Puzderová Zuzana
00469
2;
1
N2
22
Chovanová Sidónia
01113
[7];12;17;
32;33;
5
24
Janíková Patrícia
01248
29;
1
30
Poláková Veronika
01126
44
Kráľová Laura
01111
[20];27;28;
3
A
ZVD:
Beluško Peter
Podpis:
B
Tréner:
Vikartovský Maroš
Licencia:
A
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Dvorščák Adam
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
3
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
8
Androvicsová Dóra
01754
2;
1
N
13
Brunczvik Fanni
02790
10;[12];❼;
2
14
Posvanczová Rebeka
01768
18;
1
22
16
Mészáros Rebeka
05844
18
Mészáros Réka
19375
1;[3];❼;
2
18
Mészáros Réka
19375
66
Simonics Zsóka
02735
67
Bertalanová Anita
03379
16;
1
69
Danter Eszter
09780
11;
1
71
Ollé Anna
03515
5;8;9;
13;14;17;
6
73
Pódaová Enikő
01054
74
Polláková Viktória
28777
15;
1
2
75
Zsákovics Sára Erika
03510
4;[6];
❼;
2
77
Hrapka Sára
03524
7;
1
A
ZVD:
Priklerová Silvia
Podpis:
B
Tréner:
Priklerová Silvia
Licencia:
A
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
7,10
2:
3:
Počet 7m hodov:
6
Góly zo 7m:
3
Hl. usporiadateľ:
Lupkovič Henrich
Zdravotná služba:
Goboňa Miloš
Časomerač:
Vasiliková Sabína
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Raševová Lucia
Podpis:
Rozhodca:
Cibere Valér
Podpis:
Rozhodca:
Richvalský Peter
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:18
9
1:0
01:16
21
2:0
01:35
10
3:0
01:40
18
3:1
02:38
8
3:2
03:20
10
Vyluc2m
03:28
18
3:3
04:10
9
4:3
04:30
75
4:4
05:05
8
Napom
05:20
9
5:4
07:10
11
6:4
09:50
14
Vyluc2m
09:55
22
7:4
11:05
9
8:4
11:50
9
9:4
12:50
71
9:5
13:15
11
10:5
13:30
21
Napom
13:45
18
Nepr7m
15:15
9
11:5
15:30
5
Napom
15:35
75
11:6
16:10
22
12:6
16:55
11
13:6
18:40
9
14:6
19:30
9
15:6
20:40
11
16:6
22:05
22
17:6
23:20
11
18:6
25:30
77
18:7
26:20
71
18:8
27:05
71
18:9
29:45
18
19:9
29:45
G
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:50
44
20:9
31:20
9
21:9
32:00
75
Nepr7m
32:50
19
22:9
34:30
9
23:9
36:20
21
Vyluc2m
37:05
10
24:9
37:40
13
24:10
37:50
9
25:10
38:40
9
26:10
40:10
69
26:11
41:05
14
Vyluc2m
41:40
44
27:11
42:30
13
27:12
43:20
71
27:13
44:10
71
27:14
45:55
44
28:14
46:50
24
29:14
47:30
10
30:14
48:10
74
30:15
51:20
19
Vyluc2m
51:25
13
Nepr7m
53:20
14
Vyluc2m
53:30
6
31:15
56:15
67
31:16
57:20
71
31:17
58:20
74
Vyluc2m
58:40
18
Nepr7m
59:10
22
32:17
59:30
14
32:18
59:55
22
33:18
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz