SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga staršie dorastenky 2018/2019
Číslo
Čas
16:45
Dátum
27.02.2019
Miesto
Chemkostav aréna
Veková kategória
Starší dorast
A
Domáci
Iuventa Michalovce
B
Hostia
MŠK Dunajská Streda
Konečný
výsledok
41
17
Polčas
(30')
19
11
Výsledok
(60')
41
17
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
70
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Hámorská Sofia
02284
3
Kakaščíková Miriam
00470
10;
39;
2
N2
4
Pustá Martina
01061
6;9;
22;25;27;29;32;33;
8
7
Savko Elvina
28768
1;[4];17;
34;40;
5
9
Michalcová Ivona
00900
15;18;
37;
3
N
15
Milenkyová Miriam
01116
23;
1
18
Štefánová Michaela
01069
2;14;16;
24;26;
5
2
19
Holejová Adriána
01073
5;7;[13];[19];
20;30;31;
7
21
Gajdošová Viktória
02294
36;
1
23
Holubová Lenka
01075
3;8;11;12;
21;28;35;38;41;
9
24
Rovňáková Simona
02288
27
Michalcová Erika
00901
46
Mirkovych Zhaklina
29100
A
ZVD:
Beňadik Ján
Podpis:
B
Tréner:
Lajčak Ján
Licencia:
A
Platnosť do:
30.06.2019
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
22:20
2:
41:26
3:
---------
Počet 7m hodov:
3
Góly zo 7m:
3
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
5
Davidovská Edina
03522
6
Danter Eszter
09780
9;
1
9
Bertalanová Anita
03379
10
Vargová Nikolett
02739
15;
1
N
13
Brunczvik Fanni
02790
1;2;3;6;7;11;
12;
7
18
Androvicsová Dóra
01754
10;
1
N2
25
Polláková Viktória
28777
2
26
Simonics Zsóka
02735
[4];
[13];14;
3
N
44
Márkus Emese
03377
83
Zsákovics Sára Erika
03510
5;8;
16;17;
4
88
Mészáros Rebeka
05844
89
Pódaová Enikő
01054
96
Makóová Eva
03993
A
ZVD:
Straková Mária
Podpis:
B
Tréner:
Juhos Kata
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
10:56
2:
--------------
3:
---------
Počet 7m hodov:
2
Góly zo 7m:
2
Hl. usporiadateľ:
Šimonič Teodor
Zdravotná služba:
Šarocká Lucia
Časomerač:
Cibere Marcel
Hlásateľ:
------------
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Štefanisková Ingrid
Podpis:
Rozhodca:
Daňo Jozef
Podpis:
Rozhodca:
Vydra Ivan
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:17
13
0:1
01:36
7
1:1
02:17
18
2:1
02:25
N
02:40
26
Napom
03:48
13
2:2
05:11
23
3:2
06:33
18
Napom
06:49
7
4:2
07:47
13
4:3
08:16
19
5:3
09:06
3
Napom
09:24
26
5:4
10:24
83
5:5
13:00
4
6:5
13:47
9
Napom
14:48
19
7:5
15:03
13
7:6
15:30
23
8:6
16:00
13
8:7
16:32
4
9:7
17:30
3
10:7
18:00
83
10:8
19:29
23
11:8
20:35
23
12:8
21:05
6
12:9
22:17
18
12:10
23:24
19
13:10
23:55
18
14:10
25:06
9
15:10
25:37
18
16:10
26:41
13
16:11
27:27
7
17:11
27:56
9
18:11
29:05
19
19:11
29:05
18
Vyluc2m
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:46
19
20:11
31:52
23
21:11
32:41
4
22:11
33:09
15
23:11
34:30
18
24:11
35:46
18
Vyluc2m
36:29
4
25:11
37:35
13
25:12
38:11
18
26:12
39:34
10
Napom
40:38
26
26:13
40:38
3
Vyluc2m
41:37
4
27:13
42:00
23
28:13
42:11
4
29:13
42:18
19
30:13
42:42
19
31:13
43:50
4
32:13
44:41
4
33:13
47:47
25
Vyluc2m
48:17
7
34:13
48:46
23
35:13
49:17
26
35:14
49:54
21
36:14
51:18
9
37:14
51:53
10
37:15
52:22
23
38:15
54:26
3
39:15
55:43
7
40:15
56:33
23
41:15
56:50
83
41:16
57:24
83
41:17
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz