SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga staršie dorastenky 2018/2019
Číslo
Čas
12:00
Dátum
21.10.2018
Miesto
ŠH v Predmieri
Veková kategória
Starší dorast
A
Domáci
MHK Bytča
B
Hostia
ŠŠK Prešov
Konečný
výsledok
27
26
Polčas
(30')
17
11
Výsledok
(60')
27
26
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Burandová Michaela
00794
2
Kadáčková Monika
00795
3
Gaňová Romana
00024
1;6;7;11;16;
18;
6
2
4
Weberová Ema
00791
14;
21;23;24;
4
N
5
Holíncová Laura
00025
4;
20;
2
6
Leštinová Lucia
00793
7
Zahumenská Andrea
00780
2;3;[9];[10];[12];13;
19;25;[27];
9
2
9
Gaňová Kristína
00801
10
Jánošíková Kristína
00784
15;17;
26;
3
N
11
Adamčíková Sára
00776
N
12H
Furgaláková Soňa
00030
13
Molíková Nikola
00026
18
Zubáňová Tereza
00781
5;8;
22;
3
2
A
ZVD:
Chudovská Anna
Podpis:
B
Tréner:
Danišová Ľudmila
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2019
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
18:38
2:
51:24
3:
59:52
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
4
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
4
Vargová Diana Mária
01252
4;5;[9];10;
❼;12;15;16;17;18;19;20;22;[26];
13
2
6
Lukáčová Zuzana
01114
2;6;
2
N
7
Magdová Tereza
01115
❼;
25;
1
9
Popovcová Martina
00471
8;
[13];[14];❼;
3
N
10
Kráľová Laura
01111
13
Dvorščáková Alena
01117
21;23;❼;
2
14
Gregorcová Kristína
01810
1;
1
15
Chovanová Sidónia
01113
3;
1
17
Bulyna Nikoletta
29075
19
Syrokhman Yana
06619
24
Holovchak Olha
29074
30
Poláková Veronika
01126
33
Feščáková Alexandra
01124
44
Timková Tímea
01814
7;11;
24;
3
222D
A
ZVD:
Humeňanský Patrik
Podpis:
B
Tréner:
Dvorščák Adam
Licencia:
C
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
4:28
2:
56:28
3:
Počet 7m hodov:
8
Góly zo 7m:
4
Hl. usporiadateľ:
Mgr. Garabík František
Zdravotná služba:
Balážová Janka
Časomerač:
Kucej Milan
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Zahumenská Alena
Podpis:
Rozhodca:
Klieštiková Simona
Podpis:
Rozhodca:
Landsfeld Antonín
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
7
3
1:0
7.04
7
2:0
00:24
14
2:1
00:58
7
3:1
01:32
5
4:1
02:06
18
5:1
04:25
3
6:1
04:53
6
6:2
05:28
3
7:2
06:00
15
7:3
06:22
18
8:3
06:47
4
Napom
7:07
7
Nepr7m
07:33
0
08:38
6
Napom
08:41
7
9:3
10:35
7
10:3
11:18
4
10:4
11:26
3
11:4
12:04
4
11:5
15:26
44
Vyluc2m
15:29
7
12:5
16:20
11
Napom
17:59
6
12:6
18:33
44
12:7
19:22
9
12:8
19:51
7
13:8
20:53
4
14:8
20:55
9
Napom
21:41
4
14:9
23:50
4
14:10
23:51
10
Napom
24:18
10
15:10
26:34
44
15:11
28:28
3
16:11
28:35
G
29:01
10
17:11
2.polčas
m's''
A
B
akcia
31:12
4
Nepr7m
31:15
4
17:12
32:00
9
17:13
32:21
3
18:13
33:53
7
19:13
34:17
9
19:14
35:45
4
19:15
36:20
5
20:15
36:45
4
20:16
37:39
4
20:17
38:36
4
21:17
39:25
4
21:18
41:04
4
Vyluc2m
43:35
4
21:19
43:37
G
43:49
G
45:49
18
22:19
46:04
4
22:20
47:26
4
23:20
47:32
44
Vyluc2m
49:02
13
23:21
49:35
4
24:21
50:02
9
Nepr7m
50:06
7
Vyluc2m
51:19
4
24:22
53:00
13
24:23
53:29
7
25:23
53:53
18
Vyluc2m
53:58
13
Nepr7m
55:22
44
25:24
56:23
10
26:24
57:22
7
27:24
57:44
7
27:25
59:25
3
Vyluc2m
59:31
4
27:26
59:52
44
Vyluc2m
59:52
44
Diskv
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz