SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga ženy 2018/2019
Číslo
Čas
17:00
Dátum
16.03.2019
Miesto
ŠH Partizánske
Veková kategória
Dospelí
A
Domáci
HK Slávia Partizánske
B
Hostia
Zlatná na Ostrove
Konečný
výsledok
28
28
Polčas
(30')
17
18
Výsledok
(60')
28
28
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
120
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Hričovská Miriam
02374
4H
Obstová Kristína
01338
17;
25;27;
3
7
Bohunská Vanesa
02377
9;
24;
2
9
Mináriková Karin
03059
10
Junásová Annamária
02369
[1];2;❼;[4];8;
❼;[20];
5
11
Horníková Lucia
13119
12;
1
12
Rusňáková Veronika
01665
15
Szabová Petra
24656
5;6;
21;
3
18
Gulová Beáta
28921
25
Korcová Patrícia
02375
13;14;15;
3
26
Kollárová Dominika
02392
31H
Bridová Laura
00653
16;
28;
2
N
32
Bencová Jana
00650
3;10;11;
18;19;22;
6
33
Michalcová Ivona
00900
7;
23;26;
3
N22
37
Králová Barbora
02376
2
A
ZVD:
Hullman Ján
Podpis:
B
Tréner:
Adi Milan
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2019
C
Funkcionári:
Hullmanová Martina
Funkcia:
D
Funkcionári:
Correia Sofia
Funkcia:
Team Time-Out 1:
23:09
2:
38:42
3:
59:41
Počet 7m hodov:
5
Góly zo 7m:
3
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
3
Szalaiová Silvia
01138
4
Garaiová Emese
02668
5
Olajosová Viktória
02501
21;25;
2
6
Zakál Tamara
02497
18;
22;24;
3
7
Kasznárová Marianna
01135
2;5;6;11;16;
19;[23];26;[28];
9
13
Szabóová Monika
02499
4;
20;
2
14
Tóthová Mercedes
06103
15
Talárová Petra
02111
9;10;12;13;[14];
5
N222D
16
Talianová Dominika
01133
27;
1
2
17
Tóthová Vivien
02342
1;3;8;
3
18
Horváthová Monika
01130
66
Zakál Vivien
02670
7;15;17;
3
A
ZVD:
Pint Ján
Podpis:
N
B
Tréner:
Talár Peter
Licencia:
A
Platnosť do:
30.06.2019
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
14:05
2:
47.48
3:
53:10
Počet 7m hodov:
3
Góly zo 7m:
3
Hl. usporiadateľ:
Korec Peter
Zdravotná služba:
MUDr. Revta Milan
Časomerač:
Svoboda Jaroslav
Hlásateľ:
Demeter Jaroslav
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Rusňáková Katarína
Podpis:
Rozhodca:
Mihálik Pavol
Podpis:
Rozhodca:
Rondoš Alexander
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:40
15
Napom
01:05
17
0:1
01:40
15
Vyluc2m
01:46
10
1:1
02:32
10
2:1
04:22
7
2:2
05:01
10
Nepr7m
06:19
32
3:2
07:01
17
3:3
07:10
16
Vyluc2m
07:16
10
4:3
08:15
13
4:4
09:37
15
5:4
10:05
7
5:5
10:44
7
5:6
11:13
15
Vyluc2m
12:02
66
5:7
12:25
15
6:7
12:57
33
7:7
13:33
17
7:8
13:36
33
Napom
13:50
10
8:8
14:29
15
8:9
15:28
7
9:9
16:11
33
Vyluc2m
16:26
15
9:10
17:19
32
10:10
18:18
32
11:10
18:51
7
11:11
20:00
15
11:12
21:00
11
12:12
21:34
15
12:13
22:27
31H
Napom
22:33
15
12:14
23:05
66
12:15
24:13
25
13:15
25:12
15
Vyluc2m
25:12
15
Diskv
25:57
25
14:15
26:52
7
14:16
27:23
25
15:16
27:41
66
15:17
28:37
31H
16:17
28:54
6
16:18
29:08
4H
17:18
2.polčas
m's''
A
B
akcia
31:37
32
18:18
32:59
32
19:18
34:53
7
19:19
35:52
13
19:20
36:27
10
Nepr7m
37:56
A
Napom
38:37
5
19:21
39:21
10
20:21
39:50
6
20:22
40:16
15
21:22
41:19
7
21:23
42:12
32
22:23
43:25
33
23:23
43:52
6
23:24
44:53
33
Vyluc2m
47:01
5
23:25
47:03
37
Vyluc2m
48:15
7
23:26
48:54
16
23:27
50:04
7
24:27
50:46
4H
25:27
52:19
33
26:27
53:06
4H
27:27
55:34
7
27:28
59:14
31H
28:28
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz