SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga ženy 2018/2019
Číslo
Čas
18:00
Dátum
23.02.2019
Miesto
Veková kategória
Dospelí
A
Domáci
Zlatná na Ostrove
B
Hostia
HK Slávia Sereď
Konečný
výsledok
32
29
Polčas
(30')
16
14
Výsledok
(60')
32
29
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
200
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
4
Csehová Erika
02667
D1
Garaiová Emese
02668
6
Zakál Tamara
02497
24;26;
2
N
7
Kasznárová Marianna
01135
3;❼;4;11;13;
17;18;19;20;28;
9
13
Szabóová Monika
02499
2;6;8;16;
4
14
Tóthová Mercedes
06103
5
Olajosová Viktória
02501
1;
[27];30;32;
4
N
16
Talianová Dominika
01133
5;7;15;
21;29;31;
6
22
17
Tóthová Vivien
02342
23;
1
N222D
18
Horváthová Monika
01130
22
66
Zakál Vivien
02670
9;12;
2
15
Talárová Petra
02111
❼;[10];[14];
❼;22;25;
4
2
A
ZVD:
Pint Ján
Podpis:
B
Tréner:
Talár Peter
Licencia:
A
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Šeben Ondrej
Funkcia:
D
Funkcionári:
Šebenová Lýdia
Funkcia:
Team Time-Out 1:
16:15
2:
43:40
3:
Počet 7m hodov:
6
Góly zo 7m:
3
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Dávidková Lucia
00205
2
Horváthová Ivana
01232
5
Šidlíková Veronika
02657
N2
6
Štefanková Lenka
02655
7
Šúryová Kristína
01233
8;13;
2
22
9
Csádiová Veronika
00204
13
Hercegová Lenka
01225
14;
18;
2
22
15
Mészarosová Viktória
01229
16
Trojáková Lucia
01228
17
Štrbová Veronika
00195
1;7;
29;
3
N
18
Šúryová Natália
01227
19
Pavlíková Dominika
00212
N
23
Krajinčáková Klára
02126
3;6;11;12;
19;24;27;
7
2
31
Dubajová Katarína
04811
[2];4;5;[9];[10];❼;
❼;[15];[16];[17];20;[21];[22];[23];25;[26];28;
15
A
ZVD:
Mališ Marian
Podpis:
B
Tréner:
Novák Milan
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
N
C
Funkcionári:
Bergendi Zoltán
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
9:46
2:
48:49
3:
Počet 7m hodov:
12
Góly zo 7m:
10
Hl. usporiadateľ:
Viktor Szabó
Zdravotná služba:
Kunová Magdaléna
Časomerač:
Haász Tibor
Hlásateľ:
Horváth Zoltán
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Fazekašová Ružena
Podpis:
Rozhodca:
Sivák Milan
Podpis:
Rozhodca:
Dvorský Peter
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:55
17
0:1
01:20
17
Napom
01:30
15
Nepr7m
02:02
19
Napom
02:05
5
1:1
03:18
13
2:1
03:31
5
Napom
04:00
7
3:1
06:04
17
Napom
06:37
7
Nepr7m
07:20
5
Napom
07:22
7
4:1
07:45
6
Napom
08:10
31
4:2
08:44
16
5:2
09:17
23
5:3
09:47
13
6:3
09:54
17
Vyluc2m
10:17
31
6:4
10:40
16
7:4
11:05
31
7:5
12:00
13
8:5
12:27
17
Vyluc2m
13:29
23
8:6
13:47
13
Vyluc2m
14:52
17
8:7
14:52
16
Vyluc2m
17:09
7
8:8
18:57
66
9:8
20:16
31
9:9
21:28
31
9:10
22:32
15
10:10
23:06
7
11:10
23:45
31
Nepr7m
24:04
66
12:10
24:30
23
12:11
24:51
7
13:11
25:52
23
13:12
27:35
15
14:12
28:04
15
Vyluc2m
28:39
7
14:13
29:10
5
Vyluc2m
29:30
16
15:13
29:50
13
15:14
29:58
13
16:14
2.polčas
m's''
A
B
akcia
33:50
31
Nepr7m
34:49
31
16:15
35:16
7
17:15
36:17
7
18:15
37:10
31
18:16
37:53
15
Nepr7m
38:24
16
Vyluc2m
38:31
31
18:17
38:55
7
19:17
40:44
13
19:18
41:48
7
Vyluc2m
42:16
7
20:18
43:39
23
20:19
43:53
16
21:19
44:58
31
21:20
46:08
15
22:20
46:45
31
22:21
47:39
31
22:22
48:11
17
23:22
48:34
6
24:22
49:46
15
25:22
50:37
23
Vyluc2m
51:01
B
Napom
51:13
31
25:23
51:50
6
26:23
52:19
18
Vyluc2m
53:06
23
26:24
53:47
13
Vyluc2m
53:50
5
27:24
54:24
31
27:25
54:46
7
28:25
55:23
18
Vyluc2m
56:34
16
29:25
56:54
31
29:26
57:22
23
29:27
57:28
5
30:27
57:36
17
Vyluc2m
57:36
17
Diskv
57:36
7
Vyluc2m
58:56
31
30:28
59:14
16
31:28
59:26
17
31:29
59:52
5
32:29
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz