SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga ženy 2018/2019
Číslo
Čas
19:00
Dátum
06.10.2018
Miesto
Veková kategória
Dospelí
A
Domáci
HC Tatran Stupava
B
Hostia
Zlatná na Ostrove
Konečný
výsledok
30
20
Polčas
(30')
13
10
Výsledok
(60')
30
20
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
164
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Varjassiová Petra
27167
[1];❼;3;
2
4
Huňarová Natália
02565
2
6
Kupkovičová Kristína
00555
❼;11;
16;27;
3
N2
11
Szökeová Natália
02384
2;5;8;
18;
4
12
Balážová Kristína
00560
14
Kankulová Katarína
03462
6;
15;20;
3
2
17
Kurčinová Diana
01164
[26];
1
19
Kovácsová Lucia
02847
7;12;
14;21;22;25;
6
N2
22
Kubovičová Simona
02850
23
Rumpelová Veronika
03842
4;10;
17;19;
4
28
Kaláberová Vanessa
02844
24;
1
34
Gašpareková Romana
02564
29;
1
2
38
Straková Silvia
02845
9;
28;
2
72
Gáliková Katarína
01162
2
81
Švehlová Karin
00567
82
Karásková Tatiana
02380
13;
23;30;
3
A
ZVD:
Malina Miroslav
Podpis:
B
Tréner:
Olšavský Peter
Licencia:
A
Platnosť do:
30.06.2019
C
Funkcionári:
Kosák Martin
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
20:44
2:
47:23
3:
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
2
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Zelenáková Zuzana
03187
2
Szabóová Julianna
02496
7;
1
2
4
Csehová Erika
02667
5
Olajosová Viktória
02501
15;
1
N22
6
Zakál Tamara
02497
9;10;
13;
3
2
7
Kasznárová Marianna
01135
1;2;4;5;6;
11;14;19;
8
22
9
Dohnancová Evelína
01129
12
Garaiová Emese
02668
13
Szabóová Monika
02499
18;20;
2
15
Talárová Petra
02111
[8];
[12];[16];[17];
4
16
Talianová Dominika
01133
3;
1
2
66
Zakál Vivien
02670
A
ZVD:
Fazekašová Ružena
Podpis:
B
Tréner:
Talár Peter
Licencia:
A
Platnosť do:
30.06.2019
N
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
7:42
2:
18:17
3:
32:45
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
4
Hl. usporiadateľ:
Papaj Ján
Zdravotná služba:
Vigh Roman
Časomerač:
Halusková Odeta
Hlásateľ:
Renčo Martin
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Halusková Šárka
Podpis:
Rozhodca:
Bednár Erik
Podpis:
Rozhodca:
Klimko Patrik
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:14
19
Napom
02:36
5
Napom
02:42
2
1:0
03:43
11
2:0
04:24
7
2:1
04:51
B
Napom
04:58
2
Nepr7m
06:01
6
Napom
06:53
2
3:1
07:37
23
4:1
08:07
11
5:1
09:55
14
6:1
10:35
7
6:2
11:33
19
7:2
12:24
16
7:3
12:46
11
8:3
14:52
14
Vyluc2m
18:08
38
9:3
19:26
7
9:4
20:37
7
9:5
21:52
6
Vyluc2m
21:55
6
Nepr7m
23:10
23
10:5
24:13
6
11:5
25:07
7
11:6
25:44
2
11:7
26:13
19
12:7
27:04
6
Vyluc2m
27:06
15
12:8
27:45
6
12:9
28:42
6
12:10
29:04
7
Vyluc2m
29:23
82
13:10
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:26
19
14:10
31:16
14
15:10
31:52
6
16:10
31:54
5
Vyluc2m
32:22
23
17:10
33:10
7
17:11
33:39
11
18:11
34:38
23
19:11
35:18
14
20:11
36:10
15
20:12
37:36
6
20:13
37:55
19
21:13
38:20
7
21:14
39:05
19
22:14
41:17
82
23:14
41:19
7
Vyluc2m
41:53
5
23:15
43:59
28
24:15
45:20
15
24:16
46:48
4
Vyluc2m
48:07
72
Vyluc2m
48:12
15
24:17
48:55
19
25:17
49:24
2
Vyluc2m
49:55
19
Vyluc2m
50:08
13
25:18
50:59
5
Vyluc2m
51:02
17
26:18
52:15
6
27:18
55:52
7
27:19
56:02
38
28:19
57:57
16
Vyluc2m
57:57
34
29:19
58:19
13
29:20
58:58
82
30:20
59:28
34
Vyluc2m
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz